4 May
Sal
5 May
Çar
6 May
Per
7 May
Cum
8 May
Cmt
9 May
Paz
10 May
Pzt
11 May
Sal
12 May
Çar
13 May
Per
14 May
Cum
09 Mayıs 2021 Pazar
00:00
Özel Yapım
Resim Hastanesi
Türkiye'nin ilk resim hastanesi.
00:50
Yalnız Doğa
Çıldır Gölü
Yasin Köse, doğada baş başa bir keşif yolculuğuna çıkıyor.
01:00
Ajanda
7. Bölüm
01:10
Dışarıdakiler
Zeynep Tlabar
Zeynep Tlabar'ın akademisyenlikten cam boncuk ustalığına uzanan öyküsü.
01:20
Haberci
Bangladeş
Coşkun Aral, dünyanın sorunlu bölgelerinden biri Bangladeş’te.
01:40
Özel Yapım
Darüşşafakalıyız Biz
Darüşşafakalı öğrencilerin eğitim yolculuğu.
02:45
Vahşi Cazibe
Namaqua Bukalemunu
Burak Doğansoysal, çölde renkten renge bürünen bir avcının peşinde.
02:50
Ajanda
7. Bölüm
03:00
Kipatlı Günler
Melek Özlem Sezer
Kipatlı Günler'le, çocuk kitaplarının büyülü dünyasında yolculuk.
03:15
Yaşayan Mekanlar
Aslı Şekerci
İç mimar Kubilay Sakarya'yla yaşayan mekanların izinde.
03:40
Yürüyen Evimiz
Yedigöller
Arı ailesi ile Bir karavana sığan dopdolu bir yaşam…
04:05
Hayat Var
Deus ex Machina
Karakalem ve motosiklet tutkusuyla, Milas'ta sıra dışı bir devlet memurunun hikayesi.
04:20
Portfolyo
Murat Kaya
Fotoğrafın ustaları anlatıyor.
04:40
Nefes Al
Yoga ve Beslenme
Nihal Hantal ile Yoga ve Beslenme.
04:55
Vahşi Cazibe
Afrika Pengueni
Burak Doğansoysal, Afrika penguenlerinin yaşamına mercek tutuyor.
05:05
Özel Yapım
Karanlığın Rengi: Morca
Morca Mağarası'nda 1000 metrenin altına inen ilk ekspedisyon.
05:35
Özel Yapım
Bakliyat Atlası
Anayurdu Anadolu olan mercimek, nohut ve bezelyenin tarihten bugüne hikayesi.
06:20
Bir Usta Bin Usta
İlmek İlmek Kars
Kars'ın dünyaca ünlü kilim ve heybeleri.
06:50
Hep Hip Hop
Graffiti
Hiphop müziğin öncü ismi Fuat Ergin.
07:05
Ajanda
7. Bölüm
07:15
Yolda
Bosna-Hersek
Yiğit ve Eren yola çıkıyor ve macera onları bekliyor.
07:50
Yalnız Doğa
Kars Sarıkamış
Yasin Köse, doğada baş başa bir keşif yolculuğuna çıkıyor.
08:00
Özel Yapım
Büyük Göçün Hikayesi
Sivil havacılık tarihinin en büyük lojistik operasyonu.
08:55
Dışarıdakiler
Şükrullah Türkmen
Halı tamircisi Şükrullah Türkmen'in Pakistan'dan İstanbul'a uzanan hikayesi.
09:05
Ajanda
7. Bölüm
09:15
Yürüyen Evimiz
Kayseri
Arı ailesi ile karavana sığan dopdolu bir yaşam…
09:40
Ara'lı Yorum
Fuat Kozluklu
Ara Güler'i bir de yakın dostlarından dinleyin.
10:05
Özel Yapım
Fırtına
Çamlıhemşin'de yaşayan üç kişinin öyküsü.
10:35
Ada Zamanı
Simi ve Rodos
Şimdi Simi ve Rodos zamanı.
10:50
Ajanda
7. Bölüm
11:00
Tekno Safari
16. Bölüm
Timur Akkurt'la teknoloji dünyasındaki son gelişmeler.
11:25
İlkerce
Münih ve Nürnberg
Oyuncu İlker Yiğen, eşi Esra ile birlikte, kiralık bir karavanla Avrupa'yı geziyor.
11:45
Su Gibi
Orhan Taylan
Su Yücel, konuklarıyla sanatlarının yaratım sürecini konuşuyor.
12:00
İyi Yaşa
İznik
Lisanslı bisikletçi Mukaddes Cansu farklı rotaları geziyor.
12:25
Özel Yapım
Resim Hastanesi
Türkiye'nin ilk resim hastanesi.
13:15
Hayat Var
Deus ex Machina
Karakalem ve motosiklet tutkusuyla, Milas'ta sıra dışı bir devlet memurunun hikayesi.
13:30
Özel Yapım
50 Yıllık Yolculuk: Ahmet Özün
Ahmet Özün hayatına eşlik eden aracıyla kurduğu duygusal bağı anlatıyor.
13:55
Kipatlı Günler
Nihal Ünver
Kipatlı Günler'le, çocuk kitaplarının büyülü dünyasında yolculuk.
14:10
Bir Usta Bin Usta
Oltu'nun Siyah İncisi
Oltu’nun siyah incisi sanat eserine dönüşüyor.
14:50
Ajanda
7. Bölüm
15:00
Berlin Günlükleri
Ormanın Sırları
Berlin'in az bilinen hikayeleri ekrana geliyor.
15:15
Bis
Konser
Evinizin konforunda, tadına doyum olmaz konserler.
16:00
Özel Yapım
İstanbul'un Saklı Kovanları
İstanbul'un saklı kovanlarının izinde.
16:45
En Yeşil
Bursa
Dağları, kanyonları, longoz ormanları ve şelaleleriyle Bursa.
17:00
Ajanda
7. Bölüm
17:10
Vahşi Cazibe
Anadolu Çoban Köpeği
Burak Doğansoysal, Anadolu çoban köpeğinin izini Namibya'da sürüyor.
17:20
Atlantis'in Çocukları
Akın Yıldırım
Ödüllü sporcu Tuğçem Akgün ve sualtı görüntüleme uzmanı Engin Aygün ile suyun altı fotoğraf stüdyosuna dönüşüyor.
17:50
Müze Atlası
Mototren
Ulaşım tarihinin tanıkları, meraklılarını Rahmi Koç Müzesi’nde bekliyor.
17:55
Berlin Günlükleri
Treptower Parkı
Berlin'in az bilinen hikayeleri ekrana geliyor.
18:15
Yaşayan Mekanlar
Aslı San Bilgin
İç mimar Kubilay Sakarya'yla yaşayan mekanların izinde.
18:40
Yalnız Doğa
Demirköy Longoz Ormanları
Yasin Köse, doğada baş başa bir keşif yolculuğuna çıkıyor.
18:50
Ajanda
7. Bölüm
19:00
Ara'lı Yorum
Cem Sertesen
Ara Güler'i bir de yakın dostlarından dinleyin.
19:25
Britanya Günlükleri
Şiar Özgül
Şiar Özgül'ün Londra’daki yaşamının hikayesi.
19:35
Nefes Al
Yoga ve Meditasyon
Nihal Hantal ile Yoga ve Meditasyon.
19:50
Vahşi Cazibe
Afrika Pengueni
Burak Doğansoysal, Afrika penguenlerinin yaşamına mercek tutuyor.
20:00
Kipatlı Günler
Züleyha Ersingün
Kipatlı Günler'le, çocuk kitaplarının büyülü dünyasında yolculuk.
20:20
Hayatının Parçası
Fikri Karayel
Nedim Ruacan, Babajım stüdyolarında konuklarını ağırlıyor.
20:55
Özel Yapım
Çekirdekten Fincana Kahvenin Hikayesi
Kahvenin çekirdekten fincana yolculuğu.
21:35
Klasik Yolculuk
Bülent Evcil
Klasik Müzik eleştirmeni Serhan Bali'nin konuğu Bülent Evcil.
22:20
Bis
Konser
Evinizin konforunda, tadına doyum olmaz konserler.
23:10
Ajanda
7. Bölüm
23:20
Dışarıdakiler
Atçı Ali Dayı
Ali Dayı, Osmanlı dönemi geleneğinden, at yetiştiriciliği mesleğini devam ettiriyor.
23:35
Şenay Akkurt'la Hayat Bana Güzel
Boğaz'da Balık
Şenay Akkurt, İstanbul Boğazı'nda balık keyfini yaşatıyor.